کیک شب یلدا

کیک تولد

کیک ردولوت با تزیین شکوفه

قیمت محصول : 85,000 تومان340,000 تومان
کاپ کیک

کاپ کیک هندوانه

قیمت محصول : 15,000 تومان
کیک مناسبتی

کیک هندوانه شیرین

قیمت محصول : 125,000 تومان625,000 تومان
کیک مناسبتی

کیک هندوانه صورتی

قیمت محصول : 260,000 تومان650,000 تومان
کاپ کیک

کاپ کیک یلدایی

قیمت محصول : 15,000 تومان
کیک مناسبتی

کیک یلدایی

قیمت محصول : 80,000 تومان
کیک مناسبتی

کیک هندوانه خندان

قیمت محصول : 80,000 تومان
کیک تولد

کیک رویال

قیمت محصول : 202,500 تومان675,000 تومان
کیک مناسبتی

کیک هندوانه

قیمت محصول : 80,000 تومان

شاید بتوان گفت یکی از زیباترین رسم‌های ایرانی‌ها برپایی جشن شب یلداست. همه افراد خانواده و گاهی فامیل دور هم جمع می‌شوند و برای یک دقیقه بیشتر کنار هم بودن جشن می‌گیرند. اکثر خانواده‌ها در کنار خوراکی‌های مختلف شب چله، کیک شب یلدا می‌خرند یا کیک شب یلدای خانگی درست می‌کنند. اگر می‌خواهید کیک شب چله بخرید پیشنهاد می‌کنیم با سفارش آنلاین کیک از اتلاف وقت در ترافیک شدید این شب پیشگیری کنید.

یک دورهمی به‌یاد ماندنی در طولانی‌ترین شب سال به زیبایی کیک یلدایی

ایده‌های مختلفی برای سفارش کیک شب یلدایی وجود دارد. یکی از جذاب‌ترین مدل‌ها تزیین کیک به شکل میوه‌های شب چله مانند هندوانه، انار و خرمالو است. استفاده از رنگ‌های سبز و قرمز در دیزاین کیک و زیبایی سفره شب چله نقش بسزایی دارد و فضای شادتری در مهمانی‌ شما خلق می‌کند.

شب یلدا رسم‌های جالبی وجود دارد. مثلا بعضی از خانواده‌ها کیک شب یلدا برای عروس جدیدشان سفارش دهند و به همین دلیل دیزاین کیک خیلی برای آن‌ها اهمیت دارد. در مدارس هم به مناسب طولانی‌ترین شب سال، برنامه‌های جالبی برگزار می‌شود که با خرید کیک شب یلدا برای مدرسه، شادی دانش آموزان چند برابر می‌شود. کیک ویترین در همه این آداب‌و‌رسوم همراه شماست و با خیال آسوده سفارش کیک خود را به ما بسپارید.

یک کیک یلدا لاکچری و استثنایی را فقط در کیک ویترین سفارش دهید

در کیک ویترین انتخاب مدل‌های مختلف برای کیک یلدا بر عهده شماست. با توجه به اینکه می‌خواهید از مهمانان خود در شب چله با کیک پذیرایی کنید باید یک کیک تازه و خوشمزه سفارش دهید. یک کیک خوب هم باید از مواد مرغوب و اولیه تهیه شده باشد. ظاهر خوب و طعم دلپذیر در کنار یکدیگر یک کیک مناسب برای مهمانی شب یلدا را می‌سازند. کیک ویترین که بین مشتریان خود به دلیل استفاده از مواد درجه یک، تولید کیک با طعم‌های عالی و ارسال به سراسر تهران محبوبیت پیدا کرده، آماده دریافت سفارش‌ انواع کیک برای مراسم شب یلداست.

اینستاگرام تماس با ما
اینستاگرام سفارش تلفنی کیک