سورپرایز تولد مجازی

سورپرایز تولد مجازی؛ یک جشن بدون مرز

برای جشن تولد لازم نیست در یک کافه کنار هم جمع شویم. امروزه بستر‌های آنلاین فضایی را فراهم کرده که به راحتی می‌توان از فضای مجازی، جشن تولد را برگزار کرد. برگزاری جشن تولد مجازی در سالی که کرونا مهمان دنیا است، بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. شاید به نظرتان جشن تولد مجازی یک ایده اجباری و کسل کننده باشد. اما این طور نیست. در این مقاله می‌خواهیم بهترین ایده‌های سورپرایز تولد مجازی و برگزاری یک جشن عالی را به شما بگوییم. مطمئن هستیم با دیدن این ایده‌ها، عاشق جشن تولد مجازی خواهید شد و در دنیای آنلاین هم لحظات جذابی را تجربه خواهید کرد.

جشن تولد مجازی؛ از دور هم نزدیک باشیم

دنیای امروز، جهانی بدون مرز است. رابطه‌های عاشقانه و دوستانه می‌توانند در هر فاصله‌ای اتفاق بیفتند. گاهی اوقات نیز به دلیل صرفه جویی در زمان یا در دسترس نبودن همه مهمان‌ها ترجیح می‌دهیم جشن تولد را به صورت مجازی برگزار کنیم. از سال 2020 و با وجود ویروس کرونا، برگزاری جشن تولد آنلاین از یک پیشنهاد به یک ضرورت تبدیل شده است. خلاصه اینکه، جشن تولد مجازی ایده جذابی است که می‌تواند همه را از نقاط مختلف دنیا، دور هم جمع کند.

برگزاری جشن تولد به صورت مجازی

چطور یک جشن تولد مجازی برگزار کنیم؟ با جذاب‌ترین ایده‌های سورپرایز تولد مجازی آشنا شوید!

جشن تولد مجازی، برای خیلی از ما که به تولدهای دسته‌جمعی در کافه، خانه، شرکت و محل‌های باز عادت کردیم، کمی سخت است. اما با پیدا کردن ایده‌های جذاب برای سورپرایز کردن طرف مقابل و برگزاری یک جشن عالی، می‌توانید بهترین تجربه جشن تولد را رقم بزنید. ما 7 تا از این ایده‌ها را به شما می‌گوییم.

1.      آنلاین کیک سفارش دهید و برایش ارسال کنید

کیک بخش جدایی‌ناپذیر از یک جشن تولد است. برای سورپرایز آنلاین تولد هم نباید از کیک غافل شد. اگر یک برنامه ریزی درست داشته باشید، می‌توانید با یک قنادی هماهنگ کنید و برای مخاطب خاص‌تان در روز تولدش کیک بفرستید. اگر کمی خلاقیت به خرج دهیم، می‌توانیم ماجرا را جذاب‌تر هم کنیم. مثلا قبل از رسیدن کیک با مخاطب‌تان تماس بگیرید و تولدش را تبریک بگویید. حتی می‌توانید در تماس خود او را شگفت‌زده کنید و بگویید الان آیفون زنگ خواهد خورد.

البته مطمئن هستیم شما به اندازه کافی خلاق هستید و می‌توانید سناریوهای جذاب‌تری برای این تماس و سورپرایز آنلاین داشته باشید. راستی اگر در تهران زندگی می‌کنید، برای خرید کیک تولد کافی است در کیک ویترین سفارش خود را ثبت کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن و با هماهنگی شما کیک را به دست مخاطبتان می‌رسانیم.

خرید کیک آنلاین برای جشن تولد مجازی

2.      ارسال یک هدیه خاص و ویژه؛ بهترین کادو تولد را به سلیقه خودتان انتخاب کنید

یکی دیگر از ایده‌های جذاب سورپرایز کردن در تولد مجازی، ارسال یک هدیه خاص به مخاطب خاص‌تان است. این هدیه را می‌توانید همراه کیک یا پس از آن ارسال کنید. درباره هدیه، خود شما بهتر از هر کسی می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. گاهی اوقات یک نامه، گل یا هدیه‌ای دست‌ساز جذاب‌تر و ارزشمندتر از گران‌ترین هدیه دنیا است. بنابرین اینجا شما باید انتخاب کنید که چه هدیه‌ای برای تولد مناسب است. پیشنهاد ما این است که وقت بگذارید و یک هدیه اختصاصی برای مخاطبتان حاضر کنید.

خرید کادو؛ یک ایده جذاب برای جشن تولد مجازی

3.      دعوت از دیگران؛ تولدت مبارک را با هم بخوانید

شاید شما دوستانی مشترکی داشته باشید که بخواهید در جشن تولد حضور داشته باشند. برای سورپرایز کردن کافی است همه را از طریق یک پلتفرم دور هم جمع کنید. سپس با یک ترفند خلاقانه، فرد مورد نظر را به پلتفرم وارد کنید. احتمالا شنیدن صدای دسته جمعی «تولدت مبارک» او را حسابی سورپرایز خواهد کرد.

برگزاری جشن تولد به صورت آنلاین در دوران کرونا

4.      ویدیو درست کنید؛ لذت ورق زدن خاطرات

شاید تا اینجا هیچ کدام از ایده‌ها را نپسندیده باشید. خرید کیک تولد برای آقایان یا خانم ها، یک جلسه آنلاین برای سورپرایز کردن یا هر ایده دیگری ممکن است به نظرتان عادی باشد. اگر این طور است، ویدیو درست کنید. درست کردن ویدیو یکی از بهترین و جذاب‌ترین راه‌های تبریک تولد است. می‌توانید با نرم‌‌افزارهای مختلف ویرایش ویدیو، یک فیلم کوتاه درست کنید. خاطرات قدیمی، عکس‌های بچگی، اولین روز آشنایی یا هر تصویر دیگری می‌تواند بخشی از ویدیوی شما را تشکیل دهد. اضافه کردن یک آهنگ جذاب به ویدیو، فیلم تولد را دیدنی‌تر خواهد کرد.

5.      از راه دور فیلم ببنید؛ یک سورپرایز عاشقانه

اگر رابطه‌تان خیلی شخصی و عاشقانه است، بهتر است تولد را دونفره برگزار کنید. یک ایده جذاب برای سورپرایز کردن این تولدها از راه دور، دیدن فیلم است. می‌توانید با شریک عاطفی‌تان همزمان یک فیلم سینمایی بیینید و یک دفعه وسط فیلم او را سورپرایز کنید. حتی می‌توانید ایده‌های مختلف را با هم ترکیب کنید. مثلا با قنادی هماهنگ کرده و کیک مورد علاقه‌اش را وسط فیلم دیدن به دستش برسانید! اگر کمی خلاقیت به خرج دهید، می‌توانید یک عکس دو نفره بر روی کیک تولد تصویری چاپ کنید و سنگ تمام بگذارید.

فیلم دیدن از راه دور؛ یک ایده جذاب برای سورپرایز کردن آنلاین

6.      اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی: یک ایده جدید برای سورپرایز تولد

در سال‌های اخیر برای تبریک تولد دیگران یک ایده جدید هم مورد استقبال قرار گرفته است. استفاده از اینفلوئنسرها در شبکه‌های اجتماعی برای تبریک گفتن تولد به یک تم رایج تولدهای اینترنتی تبدیل شده است. می‌توانید اینفلوئنسرها مورد علاقه‌ مخاطبتان را پیدا کنید و از او بخواهید که تولدش را تبریک بگوید. البته بگوییم که استفاده از آدم‌های معروف برای تولد، هزینه زیادی را روی دست شما خواهد گذاشت.

7.      گل و شکلات؛ هدیه مورد علاقه همه افراد

یکی دیگر از ایده‌های رایج برای سوپرایز کردن افراد در تولد مجازی و حضوری، خرید گل و شکلات است. شاید خیلی‌ها کیک های فانتزی را دوست نداشته باشند یا بخواهند یک کیک شکلاتی خاص سفارش دهند. اما گل و شکلات همه جا طرفدار دارد. برای سورپرایز کردن طرف مقابل می‌توانید یک جعبه گل (مثل رز قرمز) به همراه یک جعبه شکلات جذاب و شیک ارسال کنید. اگر مخاطبان دختر است، احتمالا حسابی شگفت‌زده خواهد شد. اگر هم مخاطب مدنظرتان پسر است، باز هم ارسال گل و شکلات او را حسابی خوشحال خواهد کرد.

خرید گل و شکلات برای جشن تولد آنلاین

راستی اگر برای تزیین کیک تولد جشن‌تان مردد هستید یا تصمیم نگرفتید، پیشنهاد می‌کنیم سری به صفحه ایده تزیین کیک تولد پسرانه بزنید. کلی ایده جذاب برای تزیین کیک تولد پسرانه را در این مقاله به شما معرفی کرده‌ایم.

از سورپرایز تولد مجازی برای ما بنویسد؛ شما چه ایده‌ای دارید؟

جشن تولد یک اتفاق ویژه در زندگی هر کسی است. همه دوست دارند جشن تولدشان را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. فضای آنلاین هم فرصتی را فراهم کرده تا در دوران کرونا و شرایط خاص بتوانیم باز هم کنار هم باشیم و بهترین جشن تولد را به صورت اینترنتی برگزار کنیم.

در این مقاله 7 تا از جذاب‌ترین و بهترین ایده‌ها برای سورپرایز تولد مجازی را به شما گفتیم. ایده برای برگزاری یک تولد آنلاین زیاد است. حدس می‌زنیم شما هم تجربیات جالبی از تولدهای آنلاین و سورپرایز کردن مجازی دیگران دارید. به همین دلیل از شما دعوت می‌کنیم، ایده‌های خود برای سورپرایز کردن دیگران در جشن تولد را همین پایین برای ما بنویسید. منتظرتان هستیم!

tags (1)

برچسب ها:

پیشنهادات ویژه کیک ویترین

نظرات کاربران

فاطمه بهادر

بنظر من با درست کردن کلیپ و عکس و گیف و…. کراش خودمون رو سوپرایز کنیم

اینستاگرام تماس با ما
اینستاگرام سفارش تلفنی کیک