سربازان ارتش در صف

چگونه جشن پایان خدمت سربازی را خاطره‌انگیز برگزار کنید؟

آیا هیچ ایده‌ای برای برگزاری جشن پایان خدمت سربازی فرزند یا همسر خود ندارید؟ ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که در این مراسم می‌توانید چه ایده‌هایی را پیاده‌سازی کنید تا جشنی خاطره‌انگیز بگیرید. سربازی یکی از سخت‌ترین دوران زندگی هر پسری به‌حساب می‌آید. شما می‌توانید با گرفتن یک جشن زیبا برای همسر یا فرزند سرباز خود خستگی ۲ سال سربازی را از تن او در بیاورید.

ما در ادامه مقاله به شما چند پیشنهاد در رابطه با غذا، کیک پذیرایی و تم جشن سربازی خواهیم داد تا بتوانید یک مراسم مناسب برای یک سرباز تازه از خدمت آمده، بگیرید. این ایده‌ها می‌توانند برای جشن‌های دوستانه نیز مناسب باشند. تا آخر این مقاله همراه “کیک ویترین” باشید.

ایده تم جشن پایان خدمت سربازی؛ مراسم را چگونه تزئین کنید؟

بهترین تم برای جشن پایان خدمت سربازی، استفاده از تزئینات و وسایل با طرح پلنگی یا لباس سربازی است. این طرح نمادی از لباس سربازی بوده و می‌تواند برای جشن پایان خدمت مناسب باشد. البته رنگ لباس ارتش، سپاه و نیروهای انتظامی کمی با یکدیگر متفاوت هستند و پیشنهاد می‌شود که در صورت امکان از همان رنگ در تزئینات استفاده کنید.

شما می‌توانید بشقاب و لیوان‌های یک‌بارمصرفی را تهیه نمایید که بر روی آن‌ها عکس یک سرباز چاپ شده باشد. همچنین می‌توانید عکس شخص موردنظر را نیز با لباس سربازی بر روی وسایل پذیرایی یک‌بارمصرف چاپ کنید. پیشنهاد می‌شود که برای تهیه کیک نیز به صفحه خرید کیک سربازی مراجعه کرده و کیک‌هایی با طرح لباس سربازی و پلنگی یا دیگر موارد تهیه نمایید.

تم جشن پایان خدمت سربازی با تزئینات جنگی

مراسم جشن پایان خدمت سربازی را کجا برگزار کنید؟

اگر همسر شما سرباز است، بهترین ایده برای برگزاری جشن پایان خدمت ایجاد یک مراسم دونفره است. این جشن را نیز می‌توانید با تهیه یک میز VIP در کافی‌شاپ بگیرید تا همسر خود را سورپرایز کنید. همچنین اگر این مراسم به‌صورت خانوادگی اجرا می‌شود یا قرار است که برای فرزند خود جشن سربازی بگیرید، اجرای این جشن در خانه با یک تم مناسب یا در فضای باز ایده‌های خوبی هستند. البته پیشنهاد می‌شود که جشن پایان خدمت سربازی را خیلی شلوغ برگزار نکنید زیرا در برخی مواقع از حوصله یک سرباز خارج است. در مراسم‌های دوستانه نیز خرید یک کیک مردانه و اجرای جشن در یک رستوران یا کافی‌شاپ پیشنهادهای خوبی هستند. همچنین اگر یکی از دوستان خانه مجردی داشته باشد، می‌توانید جشن پایان خدمت را در خانه او برگزار کنید.

رقص سربازان در جشن پایان خدمت

کادو جشن پایان خدمت سربازی؛ چه هدیه‌ای برای یک سرباز ارزشمند است؟

انتخاب یک کادوی مناسب برای جشن پایان خدمت بسیار ضروری است. این کادو باید کاملاً خاص و شیک باشد؛ به‌هیچ‌وجه کادوهای تکراری مانند لباس را برای این جشن خریداری نکنید زیرا هیچ جذابیتی در مراسم پایان خدمت سربازی نخواهد داشت. هدیه‌ای که تهیه می‌کنید بستگی به نسبیت شما به سرباز دارد. اگر سرباز، همسر شما است می‌توانید از جعبه‌های سورپرایز استفاده کرده و داخل باکس نیز یک ادکلن خاص و قیمتی قرار دهید. درصورتی‌که یکی از اقوام درجه ۱ سرباز هستید می‌توانید برای او هدیه‌های کاربردی مانند موبایل، ساعت مچی و مچ‌بند هوشمند یا عینک تهیه کنید. اگر هدیه را نیز در کنار یک کیک مردانه لاکچری خریداری نمایید، قطعا می‌تواند به جذابیت جشن برای طرف مقابل اضافه کند.

چه نوع پذیرایی در مراسم پایان خدمت سربازی داشته باشید؟

غذاهایی که در دوران سربازی داده می‌شوند زیاد مناسب نبوده و حتی برخی از سربازان به این دلیل دچار سوءتغذیه می‌شوند. در جشن پایان سربازی بهتر است در زمینه پخت‌وپز غذا کم نگذارید و سعی کنید بهترین شام یا ناهار را در این مراسم سرو کنید.  غذاهایی مانند کباب، مرغ مجلسی، جوجه کباب و چلو گوشت می‌توانند مناسب باشند؛ البته بهتر است قبل از هر چیزی طبق سلیقه سرباز غذاها را تهیه کنید. اگر در فصل‌های گرم سال نیز قرار دارید، می‌توانید از شربت‌های پرتقال، آلبالو یا زعفران به‌عنوان نوشیدنی استفاده نمایید.

پذیرایی دسر و کیک نیز بایستی در جشن انجام شود که می‌توانید از فینگرفود، تارت، کاپ کیک و بستنی در مراسم بهره ببرید. برای سفارش کیک می‌توانید از طریق مراجعه به صفحه خرید کیک نسبت به تهیه با‌کیفیت‌ترین شیرینی‌ها اقدام کنید.

خوراکی‌های جشن بر روی میز

با برگزاری یک جشن پایان خدمت جذاب، خاطره‌سازی کنید

سربازی برای هر پسری یک دوره پرچالش و سخت به‌حساب می‌آید. بعد از پایان یافتن این دوره بهتر است که با برگزاری یک مراسم عالی، خستگی دو سال سربازی را از تن او در بیاورید. خرید هدیه‌هایی مانند ادکلن، مچ‌بند هوشمند، ساعت مچی، عینک و دیگر کادوهای کاربردی برای این جشن مناسب هستند.

همچنین باید توجه داشته باشید سرو یک غذاهای خوشمزه نیز برای اجرای جشن پایان خدمت سربازی بسیار مهم است. می‌توانید از غذاهایی مانند کباب، جوجه کباب، مرغ مجلسی یا چلو گوشت استفاده کنید. کیک و دسر نیز از الزامات هر جشنی به‌حساب می‌آید که می‌توانید آن‌ها را با بهترین کیفیت در سریع‌ترین زمان با شماره‌گیری ۰۲۱۶۶۵۶۷۵۱۲ از “کیک ویترین” تهیه کنید.

نظرات کاربران

اینستاگرام تماس با ما
اینستاگرام سفارش تلفنی کیک