برگزاری جشن فارغ التحصیلی پیش دبستانی

ایده برای جشن فارغ التحصیلی پیش دبستانی

آیا برای جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی کودک خود ایده‌ای ندارید؟ نگران نباشید! در این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چگونه یک مراسم مجلل برگزار نمایید تا دانش‌آموزان مدرسه و کودک خود را خوشحال کنید. جشن پایانی پیش‌دبستانی می‌تواند یکی از مهم‌ترین مراسم‌هایی باشد که کودک در کنار دوستان دیگر خود تجربه می‌کند. داشتن ایده برای اجرای این مراسم قطعا یکی از الزامات برگزاری این جشن خواهد بود؛ پس با “کیک ویترین” همراه باشید تا به شما چند ایده جالب ارائه دهیم.

3 تم جذاب برای جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی

جشن‌ها و مراسم‌های شاد برای کودکان بسیار جذاب هستند. جشن فارغ‌التحصیلی نیز برای بچه‌ها بسیار لذت‌بخش خواهد بود و اگر بتوانید یک تم مخصوص برای این مراسم انتخاب کنید، قطعاً به جذابیت این جشن برای کودکان اضافه خواهد کرد. در ادامه چند ایده برای تم جشن فارغ‌التحصیلی به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید مراسم زیباتری را برگزار کنید.

تم باغ‌وحش حیوانات برای جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی

اکثر کودکان عاشق حیوانات هستند و شما با ایجاد این تم می‌توانید فارغ‌التحصیلان پیش‌دبستانی را خوشحال کنید. برای تزئین مراسم می‌توانید از کاردستی‌های بچه‌ها که با موضوع حیوانات در دوران پیش‌دبستانی درست کردند، استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پوستر و عکس‌های مختلف، محیط را شبیه به جنگل کرده و بر روی صورت کودکان، طرح چشم و دهان حیوان موردعلاقه‌شان را بکشید.

تم حیوانات و باغ‌وحش برای جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی

تم کتاب و مطالعه برای جشن پایان تحصیلی پیش‌دبستانی

اگر علاقه دارید تا برای جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی یک تم آموزشی ایجاد کنید، موضوع کتاب و مطالعه می‌تواند پیشنهاد خوبی باشد. شما می‌توانید آموزش‌ها و مهارت‌هایی که کودکان در این دوران تحصیلی فرا گرفتند را با ایجاد تم کتاب و آموزش به نمایش در بیاورید. همچنین می‌توانید کیک مراسم فارغ ‌التحصیلی را نیز با طرح کتاب سفارش دهید تا به زیبایی بیشتر این تم کمک کند.

ایجاد تم ستاره در جشن پایان پیش‌دبستانی

در این تم می‌توانید تمامی تزئینات جشن را با طرح ستاره تهیه کنید. شیرینی، خوراکی‌ها، بادکنک و تمامی اجزای دیگر مراسم فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی می‌تواند شبیه به ستاره باشد. کودکان از بچگی علاقه زیادی به ستاره‌های زیبا دارند و تم ستاره به جذابیت این جشن اضافه خواهد کرد. تم‌های دیگری نیز هستند که کودکان عاشقشان می‌شوند، اصولاً در این سن، وسایل و عکس‌های کارتونی برای بچه‌ها جذابیت زیادی دارند. شما می‌توانید با استفاده از این لوازم تزئینی، ایده‌های زیادی را جشن پایانی پیش‌دبستانی اجرا کنید.

ایجاد تم ستاره برای جشن پایانی پیش‌دبستانی

از چه خوراکی‌هایی برای پذیرایی در جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی استفاده کنیم؟

قطعاً یکی از بهترین قسمت جشن‌ها برای کودکان، بخش غذا و خوراکی‌های مراسم است. شما می‌توانید از خوراکی‌های کوچکی مانند فینگر فود به‌عنوان یک ایده برای جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی استفاده کنید. همچنین تهیه چیپس و پفک‌، آن‌هم به مقدار زیاد می‌تواند جذابیت جشن را دو برابر کند.

پیشنهاد می‌شود که برای عصرانه یا ناهار از پیتزا یا ساندویچ‌هایی مانند فلافل، همبرگر و مرغ استفاده کنید. غذاهای فست‌فودی برای بچه‌ها جذابیت بیشتری خواهند داشت. این غذاها را حتی می‌توانید در جشن پایانی کلاس اول نیز استفاده کرده و در کنار کیک فارغ ‌التحصیلی کلاس اول، سرو کنید.

خوراکی و نوشیدنی‌های جشن بر روی میز

جشن پایانی پیش‌دبستانی را در چه مکانی برگزار کنیم؟

شما می‌توانید جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی را به‌صورت خانوادگی در خانه برگزار کنید. البته در صورتی که علاقه دارید تا مراسم شور و هیجان بیشتری داشته باشد، می‌توانید با والدین کودکان‌ هماهنگ کرده و یک جشن دسته‌جمعی بگیرید. این مراسم گروهی را می‌توانید در مدرسه، پارک یا خانه یکی از والدین برگزار نمایید.

همچنین اگر فرزند شما دختر است، برگزاری یک جشن که تماماً از تزئینات و تم دخترانه برخوردار باشد، برای کودکان دختر جذابیت بیشتری دارد. در این نوع از مراسم‌ها می‌توانید از محصول کیک تولد دخترانه عروسکی استفاده کرده و چند عروسک خوشگل را نیز به‌عنوان هدیه به بچه‌ها اهدا کنید. برای کودکان پسر نیز می‌توانید جشن را در یک شهربازی که دارای بازی‌های کامپیوتری است برگزار نمایید.

عکس دسته‌جمعی کودکان در مدرسه برای جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی

5 ایده عالی برای سرگرمی بچه‌ها در پایان سال پیش‌دبستانی

کودکان عاشق بازی کردن و سرگرم شدن هستند، اگر این بازی‌ها نیز به‌صورت گروهی در جشن‌ پایانی پیش‌دبستانی برگزار شود، می‌تواند به جذابیت این مراسم اضافه کند. در ادامه به چند ایده برای سرگرمی کودکان در جشن فارغ‌التحصیلی پیش‌دبستانی اشاره خواهیم کرد.

  • اگر به‌صورت گروهی جشن را برگزار کردید، می‌توانید از کودکان بخواهید که برای پدر و مادرها شعرهایی که در پیش‌دبستانی یاد گرفتند را بخوانند.
  • چند موضوع ساده برای کاردستی انتخاب کرده و از بچه‌ها بخواهید که آن‌ها را بدون راهنمایی گرفتن درست کنند.
  • می‌توانید با استفاده از طرح‌ها و نرم‌افزارهای رایگانی که در اینترنت موجود هستند، یک طرح جذاب برای ارائه مدرک فارغ‌التحصیلی پیاده‌سازی کرده و سپس پرینت بگیرید. در پایان مراسم نیز با صدا زدن نام کودکان به هرکدام مدرک فارغ‌التحصیلی خودشان را اهدا کنید.
  • می‌توانید با استفاده از کلاه فارغ‌التحصیلی و یک صندلی و اجرای آهنگ، از کودکان بخواهید که دور صندلی چرخیده و پس از توقف موزیک، بر روی صندلی بنشینند. (به‌اصطلاح، صندلی بازی کنند)
  • یک کیک تولد فانتزی بر روی میز قرار داده و سپس از والدین و بچه‌ها بخواهید که در کنار این کیک ایستاده و از آن‌ها عکاسی کنید؛ بعد از عکس گرفتن نیز به هر کودک یک کادو ارائه دهید.

ایده‌های دیگری نیز برای سرگرم کردن بچه‌ها وجود دارد، مثل مسابقه ماست‌خوری یا بازی‌های کامپیوتری که می‌توانید از این موارد نیز در مراسم بهره ببرید.

بهترین لباس برای جشن پایان سال پیش‌دبستانی چیست؟

بهترین لباسی که می‌توان در مراسم پایانی پیش‌دبستانی استفاده کرد، همان لباس معروف فارغ‌التحصیلی است که به همراه کلاه چهارگوش منگوله‌دارش، برای کودکان جذابیت زیادی خواهد داشت.

نظرات کاربران

اینستاگرام تماس با ما
اینستاگرام سفارش تلفنی کیک